Uwaga

Każdy na swojej drodze nurkowej spotyka wrak. Wrakiem jest samochód zatopiony w jeziorze, koparka w kamieniołomie i statki leżące na dnie morza. Ze względu na ilość czyhających zagrożeń warsztaty prowadzę w czasie kilkudniowych wyjazdów na Bałtyk lub Zatokę. Nasze bałtyckie wraki dają jedyną możliwość optymalizacji warsztatów.

 

Kontakt z pełną gamą zagrożeń jakie występują w czasie nurkowań wrakowych, umiejętność ich minimalizacji a także rozwiązywanie sytuacji awaryjnych w czasie specyficznych nurkowań na Bałtyku powodują, że nurek jest w stanie wynieść dużo większą wiedzę ( teoretyczną i praktyczną ) niż z nurkowania np. na koparce.

W czasie warsztatów ćwiczymy:

sposoby poruszania się po wraku, podstawowe techniki poręczowania na wraku, ograniczoną penetracja wraku, sytuacje awaryjne (awaryjne sposoby opuszczania wraku, sytuacje OOG, planowanie poruszania się i zwiedzanie wraku, posługiwanie się bojką dekompresyjną itp.

 


Podczas warsztatów wykonujemy ok 4-5 nurkowań na różnych wrakach.

Warsztaty prowadzę w grupach max. 2-3  osobowych

 

Cena – ustatalna indywidualnie z grupą w zależności od wraków na jakich będziemy nurkować, ceny noclegów ( w sezonie czy nie ), łódki, gazów  itp.


POWRÓT


 

ZAPRASZAMY

GALERIA

JESTEŚMY PARTNEREM DAN
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS | Joomla templates.